دسته بندی

Share

» :: دوره صوتی تبدیل میل جنسی به ثروت (استحاله نیروی جنسی)

تبدیل میل جنسی به ثروت (استحاله نیروی جنسی)

نیروی جنسی، انرژی خلاق نوابغ است _ ناپلئون هیل

شاید شما با دیدن عنوان تبدیل میل جنسی به ثروت متعجب شوید و این سوال برای شما پیش بیاید که میل جنسی چه ارتباطی به ثروت و پول دارد؟ شاید بهترین پاسخی که به این سوال داده شده است توسط ناپلئون هیل، نویسنده کتاب معروف بیندیشید و ثروتمند شوید است. ایشان در طی تحقیقات چندین ساله خود و مصاحبه با بیش از ۵۰۰ نفر از ثروتمندترین مردان جهان، سیزده راز  و خصوصیت اصلی آنها را جمع آوری کرده و در این کتاب منتشر کرده است.  این کتاب تاثیرگذارترین کتاب در حوزه روانشناسی ثروت بوده و هست.

در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، فواید و مزایای استحاله و تبدیل میل جنسی شرح داده شده است، ولی راهکار عملی برای اجرایی کردن استحاله، و هدایت میل جنسی به سمت خلاقیت و اهداف و ثروت ارائه نشده است. لذا در مجموعه  بر آن شدیم تا هر چه بیشتر در رابطه با این علم کهن تحقیق کنیم و آموزه های آن را در خدمت هموطنان عزیز قرار دهیم.

در این مجموعه آموزشهای جامعی در رابطه با تعالی و استحاله میل جنسی به ثروت خواهید یافت. آموزشهای صوتی  این مقوله ارزشمند را با دقت و از قسمت اول  گوش کنید تا درک بیشتری نسبت به این علم کهن پیدا کنید و انرژی جنسی خود را در راه صحیح استفاده کنید.

قسمت ۱ – نیروی جنسی چیست؟

قسمت ۲- چگونگی استحاله نیروی جنسی

قسمت ۳- مهمترین قدم کلیدی در استحاله نیروی جنسیچگونه میل جنسی را به ثروت تبدیل کنیم

خرید و دانلود محصول

1397/04/27
دوره صوتی تبدیل میل جنسی به ثروت (استحاله نیروی جنسی)