دسته بندی

Share

» :: چگونگی پرورش کدو حلوایی و کدو سبز
با سلام
نیاز امروزه جامعه بشری به غذا برای حفظ بقا از دیر باز موجب شده است که قشر زیادی از افراد جویای کار به سمت کشاورزی و مشاغل تابعه ان بروند. فعالیت در عرصه کشاورزی اگر بر پایه اصول علمی و بازاریابی مناسب صورت پذیرد موجب رونق اقتصادی برای کشاورزان و افزایش تولید و افزایش کیفیت محصولات کشاورزی می شود.
هرگاه به علت رکود اقتصادی شاهد رکود در مشاغل مختلف مربوط به بازار بوده ایم اما بازار محصولات کشاورزی و هر انچه که مرتبط با خورد و خوراک بوده از رونق خوبی برخوردار است . به قولی مردم اگر از هر چه بگذرند از خوراک که لازمه زندگی و فعالیت است نمی گذرند. 
به این منظور ما مبادرت به تهیه کتابهای مفیدی در زمینه اموزش کشاورزی و شاخه های مختلف ان نموده ایم که می تواند برای جوانان جویای کار که می خواهند در زمیته تولید محصولات کشاورزی فعالیت کنند بسیار مفید باشد. این محصول با قیمت بسیار کم کمتر از یک ساندویچ می تواند کمک بسیاری باشد و سوالات زیادی را که برای یک کشاورز تازه کارپیش می اید را جواب دهد. همینطور چون این کتاب با فرمت WORD تهیه شده است میتواند برای دانشجویان رشته کشاورزی به عنوان یک تحقیق دانشجویی مورد استفاده قرار گیری.
عمده مواردی که در این کتاب به انها پرداخته ایم شامل
تاریخچه کشت کدو
فواید غذایی کدو
فواید دارویی کدو
عوارض مصرف کدو
چگونگی کشت کدو
افات کدو
کود مناسب پرورش کدو
سم های مناسب برای کدو  
خرید و دانلود محصول

1397/04/06
انواع کدو , کدو حلوایی , کدو سبز , کدوسبز و دیابت , کدو خام و پخته , کدو سبز در بارداری , ماست و کدو سبز , کدو برای لاعری , فواید دارویی کدو , غذاها با کدو
موضوع : کارافرینی و دانشگاهی | تعداد صفحه : 68 | فرمت : WORD |