دسته بندی

Share

» :: کتاب صوتی « قانون جذب ساده و روان »

کتاب قانون جذب ساده و روان نوشته سونیا ریکتی در سال ۲۰۰۹ با اقتباس تحلیلی از آموزه های استرهیکس ( آبراهام ) به گونه ای بسیار شیوا و ساده به تحریر در آمده است. اصلا جای تعجب ندارد که هر شخصی این کتاب صوتی را بشنود متوجه می شود که چقدر این موضوعات بسیار آشنا به نظر می رسد. سونیا در نوشتن این کتاب سادگی و روان بودن را فدای هرگونه پیچیدگی کرده است تا خوانندگان بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و قانون جذب را درک کنند.

در دهه اخیر قانون جذب بسیار زیاد در میادین موفقیت مورد بررسی قرار گرفته است و عموما مردم جامعه دچار برخی پیچیدگی و سردرگمی متفاوت شده اند. این کتاب توانسته است با ارائه تمارین اختصاصی خودش استفاده از قانون جذب را ساده و قابل لمس نماید


کتاب قانون جذب، ساده و روان اثر سونیا ریکتی، قدم به قدم به شما نشان می‌دهد که چطور آگاهانه زندگی دلخواه خود را بسازید. مهارت در هر مرحله سبب می‌شود تا به زندگی رؤیایی‌تان دست یابید.

کتاب قانون جذب، ساده و روان (The Law Of Attraction Plain And Simple) دربارۀ ساختن زندگی دلخواه شماست. دربارۀ رسیدن به آرامش و شادی درونی، جذب و ظهور زندگی رؤیایی‌تان. دربارۀ آن زندگی‌ای است که به‌خاطرش به این دنیا آمده‌اید.

عالی زندگی کردن کار راحتی نیست. برای این‌که زندگی بزرگ و ایده‌آلتان را جذب کنید باید در به‌کار بردن قانون جذب مهارت لازم را به‌دست بیاورید. خیلی ساده، با درک این‌که این قانون جهانی چگونه کار می‌کند و سپس با کسب مهارت در مراحلی که این کتاب به شما نشان می‌دهد، می‌توانید سرانجام هرآنچه را که می‌خواهید به زندگی‌تان جذب کنید.

 

سونیا ریکتی ( Sonia Ricotti ) در کتاب قانون جذب، ساده و روان، به شما نشان می‌دهد که چطور همۀ احساس‌های بد و انرژی‌های منفی را از زندگی‌تان خارج کنید. هدف، رساندن شما به جایی در زندگی است که همیشه از لحاظ ذهنی احساسی مثبت و سازنده داشته باشید، و در نتیجه، همیشه انرژی مثبت از خودتان منتشر کنید.

قانون جذب قانونی جهانی است که همیشه وجود دارد. به زبان ساده، این قانون یعنی این که هرچیزی مشابه خود را جذب می‌کند. قانون جذب می‌گوید که انرژی فکر و انرژی‌ای که هرکس منتشر می‌کند، انرژی مشابه خود را جذب می‌کند. در نتیجه، ما براساس افکار و انرژی‌ای که منتشر می‌کنیم هرچیزی را در همان سطح به زندگی‌مان جذب می‌کنیم. به زبان ساده‌تر، ما به هرچیزی که آگاهانه توجه داشته باشیم، آن را به زندگی‌مان جذب می‌کنیم.
هرکس که می‌خواهد آگاهانه از قانون جذب استفاده کند باید این کتاب را بخواند. سونیا ریکتی درک راحتی از کسب انرژی مثبت و پایدار هدیه می‌کند؛ صرف‌نظر از این‌که موقعیت اکنون شما چه باشد.


+ فهرست این کتاب منحصر به فرد:

چگونه تصمیم بگیریم که چه می خواهیم؟

تمرین چگونه انتخاب کردن فکر و احساس آگاهانه

نحوه به خاطر سپردن نقطه پایانی هدف

چرا نباید حوادث را تفسیر کنیم؟

چگونه می شود که پذیرای واقعیت های خود باشیم؟

تمرین عملی برای بخشیدن دیگران

گذشته را رها کن

چرا باید سپاسگزار باشیم؟

به شکلی می شود دوستان خودمان را انتخاب کنیم؟

ارتباط ذهن،جسم و روح چیست؟

از زندگی ات لذت ببر

نحوه ایجاد ثروت فراگیر و صلح جهانی

قانون جذب،استرهیکس،آبراهام هیکس،سونیا ریکتی

خرید و دانلود محصول

1397/04/27
کتاب صوتی « قانون جذب ساده و روان » استر هیکس