دسته بندی

Share

» :: فرم حرفه ای ورود و خروج پرسنل در اکسل - آپدیت تیرماه 97

فرم حرفه ای ورود و خروج پرسنل – آپدیت تیرماه 97 .این فرم که در محیط اکسل طراحی شده است به شما اجازه می دهد که ساعت ورود و خروج پرسنل را مطابق قانون کارگاه، شرکت و یا موسسه خود وارد نموده و جمع ساعات کارکرد، تعداد روزهای مرخصی، تعداد روزهای حضور در کارکاه، تأخیرات و اضافه کار را محاسبه نمایید.

می توانید برای شنبه تا چهارشنبه یک زمان و برای روز پنجشنبه ساعت کاری متفاوتی را تعریف نمایید. همچنین برای محاسبه تأخیر به دلخواه مدت زمانی را تعیین کنید

همچنین شما می توانید فرم حرفه ای ورود و خروج پرسنل را برای یک سال مشخص به کار ببرید، در اینحالت اسامی تمام روزهای هفته به صورت خودکار و هوشمند با توجه به سال انتخابی در فرم قرار می گیرند. تنها کاری که باید انجام دهید تعیین روز اول سال (شنبه – یکشنبه و …) است که به کمک تقویم کاملی که برای این منظور در کنار این فرم قرار گرفته است وارد نمایید. و در یک جدول روزهای تعطیل رسمی سال را را مشخص نمایید. بقیه تنظیمات فرم به صورت اتوماتیک انجام می شود.

همچنین با مشخص کردن سال کبیسه ماه اسفند به صورت 30 روزه تعریف می شود.

از نسخه قبلی این فرم استقبال خیلی خوبی شد و تصمیم گرفتم بعضی از ضعف ها و نواقص آن را برطرف نموده و امکانات جدیدی را به آن اضافه کنم.

در نسخه جدید مرخصی ساعتی، مرخصی روزانه و غیبت های روزانه نیز اضافه شده است.

در این فرم محاسبات طول شیفت – حضور در کارگاه – اضافه کار – کسر کار – تأخیر- مرخصی ساعتی – مرخصی روزانه – روزهای غیبت و تعداد روزهای تعطیل به صورت اتوماتیک محاسبه و نمایش داده می شود

تمام راهنمایی لازم در فرم قید شده و به ساده ترین شکل ممکن می توانید از این فرم استفاده نمایید.

خرید و دانلود محصول

1397/04/25
فرم حرفه ای ورود و خروج در اکسل , فرم حضور و غیاب در اکسل , فرم محاسبه ساعات ورود و خروج و اضافه و کسر کار