دانلود فایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه بینش عمیق meditation subliminalبا 10 درصد تخفیف ویژه | فروشگاه bfie.ir
دسته بندی

Share

» :: دانلود فایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه بینش عمیق meditation subliminalبا 10 درصد تخفیف ویژه

 

بینش عمیق

نت های مراقبه ضربه دار برای دو گوش برای تفکر 
آزاد سازی نت از طریق بلوک های خلاق
دانش دسترسی از ناخودآگاه ذهن به صورت فوق العاده هوشمند 
از بین بردن استرس و اضطراب
شاید شما هم بعضی از چالش ها و یا ضرب العجلها که برای پیدا کردن راه حل های برای رفع مشکلات که منجر به ایجاد تنش و اضطراب می شود با آن مواجه شده اید ، که در آن زمان شما احساس می کنید که ذهنتان مسدود شده و کار نمی کند. یا تصور کنید شما در یکی از چهار راه زندگی هستید و نیاز به جستجو روح خود و تفکر عمیق برای یافتن پاسخ یا انتخاب یکی از راه های پیش رو هستید.

در واقع با گوش دادن به این موسیقی  شما به سفری به اعماق درون را آغاز می کنید.

در حال حاضر شما می توانید از روش آنچه متفکران بزرگ و استادان معنوی برای دریافت پاسخ ودریافت بینش معنوی برای رسیدن به اهداف استفاده می کنند بهره مند شوید:

با کمک نت های تتا که مخصوص مدیتیشن و سابلیمینال هست شما می توانید به حالات روحی اسرار آمیزی دسترسی پیدا کنید برای کشف دانش درونی و یافتن پاسخ های مورد نظر

 

تتا دروازه ورود به ذهن ناخودآگاه و ذهن مافوق الطبیعه است. در بینش عمیق ، تتا با نت های ضربه دار دو گوش شما اجازه می دهد تا به عقل کیهانی دسترسی پیدا کنید که فراتر از مرزهای آگاهی طبیعی نهفته است.

از طریق امواج مغزی موسیقی افزودنی حباب مدیتیشن سابلیمینال تعبیه شده با امواج تتا، شما با شنیدن این موزیک مانند بیدار شدن از خواب از این جهان موقتی است که باعث تحریک ارتباط عمیقتر بین سلول های مغزی و اجازه می دهد تا به شما برای دسترسی به سطوح بالاتری از خلاقیت را وارد کنید.

در نت های تتا، ایده ها و بینش های جدید خود به خود قبل از چشم ذهن (چشم سوم) خود را به صورت فلش مانند نمایان می کنند ، در آنچه که به عنوان یک موقعیت شناخته شده احساس پیروزی از یافتن نتیجه یا پاسخ هست نمایان می کند. در پایان سفر ز اعماق درون، شما احساس روشن بینی، شفافیت ذهنی و احیا ذهن  در عمیق ترین سطح خود خواهید داشت .

استفاده از بینش عمیق می تواند باعث بهبود در زمینه های زیر شود :

کمک به آموزش فوق العاده
دریافت جهت درونی و بینش ماورایی
تلقین به نفس
اصلاح رفتار
بهبود حافظه
خرید و دانلود محصول

1397/04/19
دانلود فایل صوتی موسیقی , موسیقی پیام ناخودآگاه , موسیقی پیام ناخودآگاه بینش عمیق , meditation subliminal , بینش عمیق