دانلود فایل موسیقی پیام ناخودآگاه جذب ثروت و پول | فروشگاه bfie.ir
دسته بندی

Share

» :: دانلود فایل موسیقی پیام ناخودآگاه جذب ثروت و پول

دانلود فایل موسیقی سابلیمینال مسیج جذب ثروت و پول

فایل های سابلیمینال مسیج، پیام ناخودآگاه یا زیرآستانه‌ای، فایل های صوتی هستند که به واسطه همکاری آهنگسازان و روانشناسان متخصص در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ساخته می شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های غیر آشکار در قالب موسیقی می باشند که ضمیر هوشیار یا خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد بنابراین فایل های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ذهن هوشیار یا همان ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ذهن ناهوشیار را برنامه ریزی می کند.

وقتی شما  شروع به شنیدن این فایل می کنید متوجه ایجاد تغییرات در ذهن و باورها و عملکردتان می شوید و به تدریج که فایل ها را بیشتر می شنوید پذیرش پیامهای سابلیمینال در ضمیر ناخودآگاه و غیر هوشیار افزایش می یلبد و تاثیرات آن در دنیایاطرافتان عمیقتر و قویتر می شود.

مزیتی که فایل های سابلیمینال مسیج نسبت به دیگر روش های برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه دارد، این است که می توانید در هر شرایطی و حتی زمانی که مشغول به کارهای دیگر هستید نیز به این فایل ها گوش داده و کاملا اتوماتیک نتایج دلخواه خود را کسب کنید. برای اینکه بتوانید از این فایل های قدرتمند نتیجه بگیرید تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به این فایل های حرفه ای گوش داده تا اتوماتیک وار، بقیه ی پروسه برای شما رخ دهد و به راحتی نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را کسب نمایید.

محصول مشابه:

دانلود فایل موسیقی subliminal message کاهش وزن

به محض اینکه به فایل های سابلیمینال که برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه  طراحی شده گوش می دهید فرصت های ثروت آفرین در غالب انسان های جدید و یا پیشنهاد کار جدید و یا یک ایده راه اندازی کسب و کار جدید و یا هر موقعیت جدید دیگری نمایان می شود در این مرحله شما باید آمادگی پذیرش جریان ثروت را داشته باشید و با پیگیری و دست به عمل زدن خواسته خود را که همان کسب پول و ثروت هست رو دریافت کنید توجه داشته باشید که اگر دست به عمل نزنید طبیعتا نتیجه ای نمی گیرید. توجه داشته باشید که شما با گوش دادن مرتب به این فایل سابلیمینال به خوبی در موقعیت دریافت جریان ثروت قرار می گیرید و جریان ثروت به شکل های مختلفی در زندگی و پیرامون شما نمایان می شود و حالا نوبت شماست که آن را دریافت کنید این مرحله همان مرحله دریافت در قانون جذب می باشد که باید از سوی شما انجام شود بنابراین با شروع گوش دادن به این فایل به موقعیت ها و پیشنهادات و افراد جدیدی که وارد زندگی شما می شوند دقت داشته باشید و مطمئن باشید این پدیده ها توسط قانون جذب و قدرت ضمیر ناخودآگاه وارد زندگی شما شده است پس با توجه و اقدام موثر خواسته خود یعنی جریان ثروت را دریافت نموده و لذت ببرید.

دانلود فایل موسیقی سابلیمینال جذب پول و ثروت

فایل صوتی سابلیمینال مسیج جذب ثروت و پول (توضیحات سازنده فایل):

فراوانی پول و ثروت را با قدرت ذهن ناخودآگاه  به زندگیتان جذب کنید

آیا می خواهید پول و فراوانی رو به زندگیتان جذب کنید؟

آیا می خواهید با داشتن پول فراوان به رویاهای خود جامه عمل بپوشانید؟

آیا شنیده اید که دیگران توانسته اند با بهره برداری از قدرت فکر و قانون جذب، ثروتمند شوند و شما هم می خواهید از این روش استفاده کنید؟

محصولات مشابه:

1- موزیک مخصوص مدیتیشن 

2- دانلود فایل موسیقی subliminal message کاهش وزن

دانلود فایل فایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه جذب عشق و علاقه subliminal message 

حتما با قانون جذب آشنا هستید، قانونی که می گوید فکر و احساس شما میتواند بر جهان بیرونیتان تاثیر گذار باشد. این آلبوم سابلیمینال با تمرکز بر جذب پول و ثروت برای شما طراحی شده است. پیامهای قدرتمند سابلیمینال به گونه ای عمل می کند که ذهن ناخودآگاه شما را باهدفهای مالی و آگاهانه  شما همراه می سازد. بدین معنا که نه تنها افکار شما، بلکه اقدامات و رفتارهای شما نیز در راستای رسیدن به ثروت وفراوانی مد نظرتان قرار می گیرد. این آلبوم کمک می کند به:

برنامه ریزی دوباه ذهن شما برای تحقق بخشیدن به اهداف مالی و رسیدن به استقلال مالی.

هماهنگی ذهن ناخودآگاه شما با اهداف مالی که برای خود مشخص کرده اید.

از بین بردن موانع ذهنی رسیدن به موفقیت و دور کردن افکار و انرژی های منفی.

برنامه ریزی دوباره ذهن برای همیشه مثبت ماندن.

تمرکز ذهن بر باورهای قدرتمند که می تواند موجب کارایی قانون جذب برای شما و رسیدن به استقلال مالی شود.

ایجاد انگیزه دائمی برای پیگیر اهداف مالی و شارژ ذهن ناخودآگاه

کسانی که توانسته اند از قانون جذب استفاده کنند، به طور خودآگاه و ناخودآگاه آن را باور کرده اند. و از ظرفیت ذهن خود برای رسیدن به اهدافشان بهره میبرند و هیچ فکر منفی نمی تواند آنها را از رسیدن به اهدافشان باز دارد. آنها اشتیاق خود برای رسیدن به خواسته هایشان را مشخص می کنند و می دانند که به آنها خواهند رسید. این تنها راهی است که باعث می شود تا قانون جذب برای شما به کار بیفتد- یک باور کامل به همراه هماهنگی افکار، اقدامات و ذهن ناخودآگاه شما برای رسیدن به هدف.

حتی اگر افکار و اقدامات شما در راستای رسیدن به هدف باشد، ممکن است در اعماق ذهن شما موانع  و شک و تردیدهایی جود داشته باشد که حرکت شما را با کندی مواجه کند. این آلبوم بدین منظور طراحی شده است که ذهن ناخودآگاه شما را با افکار و اقدامات شما هماهنگ سازد.

توصیه میشود حداقل ۳-۴ هفته به طور مستمر به این آلبوم گوش دهید.

لازم نیست جملات تاکیدی دقیقا به فارسی ترجمه شود بلکه درکی کلی از مفهوم این پیامها و معانی آنها کفایت میکند

این فایل حاوی دو فایل صوتی است.

ترک شماره 1 شامل آهنگ مدیتیشن، امواج تتا و سابلیمینال مسیج است و روزی نباید بیشتر از یک بار گوش داده شود 

ترک شماره 2 شامل آهنگ مدیتیشن و سابلیمینال مسیج است و به دفعات متعدد و بدون محدودیت و در هر شرایطی مانند رانندگی، ورزش و ... می توان گوش داد.

Track 1: Meditation Music, Theta Waves Subliminal Messages
Track 2: Meditation Music and Subliminal Messages

 

محصولات مشابه:

1- موزیک مخصوص مدیتیشن 

2- دانلود فایل موسیقی subliminal message کاهش وزن

دانلود فایل فایل صوتی موسیقی پیام ناخودآگاه جذب عشق و علاقه subliminal message 

خرید و دانلود محصول

1396/02/23
دانلود فایل موسیقی سابلیمینال مسیج جذب ثروت و پول , دانلود فایل موسیقی سابلیمینال جذب ثروت و پول , فایل های سابلیمینال , برنامه ریزی مجدد ضمیر
فرمت قایل : صوتی | نوع فایل : بیکلام سابلیمینال | تعداد ترک : 4 ترک | حجم فایل : 91.9 | جزیات : 2 ترک توضیح و 2 ترک بیکلام و عمیقاً سابلیمینال |